Третій тиждень поспіль стовідсоткова завантаженість ліжкомісць в Пологівській лікарні

4 Листопада 2021 09:26  0  1293

Події містаТретій тиждень поспіль стовідсоткова завантаженість ліжкомісць в Пологівській лікарні

Щодня на стаціонар до Пологівської БЛІЛ оформлюють 5 - 8 ковідних хворих. Таку ж кількість пацієнтів щодня виписують. Стовідсоткова завантаженість ковідних відділень тримається протягом останніх трьох тижнів, розповів головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко.

 

- Медики працюють на межі можливого. Можливості кадрового потенціалу для залучення у лікуванні коронавірусних пацієнтів дуже обмежені. Обслуговуємо жителів Поліг, Більмака, Гуляйполя, Розівки.

 

Ситуація із захворюваністю тримається стабільно високою. До лікарні швидкі доставляють хворих у вкрай важкому стані, із сатурацією 60. В більшості це пацієнти групи ризику, похилого віку. Всі хворі знаходяться на кисневому забезпеченні. В лікарні розгорнуто 74 ліжка для ковід хворих, іще 15 - в реанімації. Всі вони постійно зайняті. Можливості розгорнути додаткові ліжка із підключенням до кисню у лікарні немає.

 

Використовуємо до 40 балонів кисню щодоби. Їх доставляємо із Запоріжжя. Паралельно йде будівництво кисневого циліндру, розміщеного на території лікарні. Процес тривалий і зараз розраховувати на його використання марно.

 

Коштів на лікування хворих держава виділяє значно менше. Через високий рівень захворюваності по всій країні виник дефіцит медичних препаратів на складському і аптечному ринку. У лікуванні використовуємо те, що вдається закупити нам та родичам хворого.

 

Розраховуємо на розважливість населення, яке має розуміти важливість дотримання карантинних вимог і робити це, - наголосив лікар.

 

Дані щодо захворюваності у Пологівській громаді

За даними головної лікарки Пологівського ЦПМСД Анни Дуб, станом на 1 листопада за весь період на коронавірус захворіло 4095 мешканців громади, 325 хворих лікуються амбулаторно, із них 5 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 50 пацієнтів, 51 людина померла від хвороби.

 

Важко хворіють не вакциновані
Щодня на Пологівщині вакцинацію від ковід отримують більше 200 чоловік. Станом на 1 листопада серед усіх вакцинованих 57, 15% становить міське населення.


- Варто розуміти, що вакциновані можуть захворіти, але хвороба протікатиме з мінімальним ризиком для життя. Зараз ті, хто перебуває в лікарні під ШВЛ, мають складний перебіг та помирають невакциновані від ковід пацієнти. Тільки досягнувши максимальної вакцинації населення, можна говорити про те, що коронавірус перейде в розряд звичайних ГРВІ і протікатиме в легкій формі, - коментує Тетяна Одинець, головна епідеміологиня Пологівського району.

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
29
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)