Стало відомо на яку суму поповнився місцевий бюджет

6 Лютого в 09:10  0  558

На районіСтало відомо на яку суму поповнився місцевий бюджет

Платники Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області перерахували до місцевого бюджету понад 65 мільйонів гривень єдиного податку

 

Протягом 2018 року платниками Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплачено 65,6 млн. гривень єдиного податку, що на 7,4 млн.грн. більше ніж у 2017 році. Фізичними особами - підприємцями сплачено – 17,5 млн.грн., що на 3,2 млн.грн. більше показника 2017 року.

 

Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, направлено до бюджету 48,1 млн.грн., що на 4,2млн.грн більше в порівнянні з 2017 роком. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.


Звертаємо увагу платників спрощеної системи оподаткування, що ставки єдиного податку становлять: для першої групи - до 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого Законом на 1 січня податкового року; для другої групи – до 20% розміру мінімальної заробітної плати.


Законом України від 23 листопада 2018 року № 2629-VІІІ „Про Державний бюджет України на 2019 рік” з 1 січня 2019 року розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 гривень; прожитковий мінімум для працездатних осіб в розрахунку на місяць – 1921 гривні.

 

Понад 2 мільйони гривень сплатили власники нерухомості Пологівського, Більмацького та Розівського районів


Протягом 2018 року власники об'єктів нерухомого майна Пологівського, Більмацького та Розівського районів перерахували до місцевих бюджетів 2,42 млн.грн, що на 0,64 млн.гривень більше в порівнянні з 2017 роком. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.


Лідерами у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є юридичні особи, які сплатили 1,4 млн.гривень. Від фізичних осіб та громадян надійшло 1,02 млн.грн.


Нагадаємо, що юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.


Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян повідомляють фіскальні органи, вручивши податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. Власники нерухомості мають право звернутися до фіскальної служби за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак зробити це необхідно протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.

 

Надходження земельного податку за 2018 рік склали понад 48 мільйонів гривень


Як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй за 2018 рік до місцевих бюджетів Пологівскього, Більмацького та Розівського районів надійшло 48,25 млн.грн земельного податку та орендної плати за користування земельними ділянками. Протягом звітного періоду юридичними особами сплачено – 35,6 млн.гривень земельного податку та орендної плати, фізичними особами – 12,6 млн. грн.
Нагадуємо, декларації, подані за останні три роки, підлягають перевірці.


Якщо платник самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів (1095 днів), він може надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі 3-х відсотків від такої суми.


У разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, таке порушення тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, а при повторному порушенні протягом 1095 днів - у розмірі 50 відсотків.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)