У Кабміні анонсували зміни щодо нарахування субсидій

24 Квітня в 06:46  0  749

На Вкраїні та у світіУ Кабміні анонсували зміни щодо нарахування субсидій

Монетизація не вплине на показники субсидій: ні на розмір, ні на кількість


Монетизація субсидій здійснюватиметься в один етап – з 1 січня 2019 року субсидії населенню будуть надавати готівкою. Водночас Мінсоцполітики готує зміни в системі субсидування. Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

 

“Монетизація субсидій передбачає один етап. Згідно із законодавством, з 1 січня 2019 року виплати пільг і субсидій повинні здійснюватися готівкою безпосередньо споживачеві. Такі виплати можуть здійснюватися на основі різних підходів щодо окремих видів споживачів: наприклад, є види послуг, що надаються централізовано, і тут досить складно працювати з споживачем (централізоване опалення, водопостачання тощо). Тому ми плануємо зробити два різні механізми: віддавати кошти населенню як виплату та перераховувати на певні рахунки в банках, забезпечувати цільове використання цих коштів”, – розповів Музиченко.

 

Як уточнив Музиченко, безпосередньо монетизація не вплине на показники субсидій: ні на розмір, ні на кількість. Однак, за його словами, у Мінсоцполітики працюють над зміною параметрів призначення субсидій населенню.

“Остаточне рішення за урядом, але ми зараз працюємо над цим. Оскільки сьогодні ефективність програми надання житлових субсидій залишає бажати кращого. Для підвищення ефективності … ми розробляємо зміни, які дозволять стимулювати окремі категорії населення мати офіційне працевлаштування, демонструвати офіційні доходи тощо”, – додав Музиченко.

 

Як відомо, деякі українці відмовляються від “білих” доходів, зокрема, щоб зберегти субсидії. “Допомога з безробіття, тіньова зайнятість де-небудь і субсидія сьогодні — набагато вигідніше, ніж просто біла зарплата, з якої відрахують частину податків і значну суму на “комуналку”. Крім того, є й інша причина небажання офіційно оформлятися на роботу. Люди не розуміють, куди йдуть їхні податки, а тому не хочуть їх платити”, – пояснила експерт ринку праці Тетяна Пашкіна.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)