Субсидії по-новому: які права зберегли за українцями

20 Травня в 07:59  0  762

На Вкраїні та у світіСубсидії по-новому: які права зберегли за українцями

Українціям будуть нараховувати субсидії на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі


Уряд, після введення нових правил надання субсидій з 1 травня, зберіг за субсидіантами право оформляти їх не на всіх зареєстрованих, а на осіб, які фактично мешкають у квартирі.

 

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства соціальної політики.

 

«Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а на осіб, які фактично мешкають у квартирі, з 1 травня 2018 р. збереглося. Держава йде назустріч сім’ям, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає в квартирі, не враховувати при розрахунку розміру субсидії», – йдеться в повідомленні.

 

Міністерство відзначило, що в такому випадку мешканець квартири при оформленні субсидії в декларації про доходи в розділі «склад сім’ї» повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть з одержувачем субсидії. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

 

У повідомленні йдеться, що разом з декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, підкресливши відповідні слова.

 

А також обов’язково надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні).

 

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту направляє в помешкання цього заявника державного соціального інспектора.

 

Він в свою чергу складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Далі в органі соціального захисту готують подання на комісію, яка приймає рішення

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)