Субсидії 2021 року: чи з’явиться більше отримувачів субсидій?

4 Лютого 2021 11:42  0  427

На Вкраїні та у світіСубсидії 2021 року: чи з’явиться більше отримувачів субсидій?

Наприкінці минулого року, а саме 24-го грудня 2020, було опубліковано постанову Кабінету Міністрів №1282. Її норми та положення почали застосовуватися «заднім числом», з 1-го листопада. За нею уряд дещо скоротив обмеження для отримання субсидій.

 

Зокрема, розширено перелік категорій, які претендують на субсидію: власники житла з великою площею, сім’ї заробітчан та люди без доходів. Також тепер розмір субсидій не входить до доходу сім’ї матерів-одиначок.

 

«Кількість отримувачів субсидій на сьогодні у Пологівському районі не зросла, є тільки поодинокі випадки. Можливо, значна їх кількість припаде на лютий, коли прийдуть платіжки за комунальні послуги», — повідомила Оксана Анатоліївна Семенеко, начальниця Пологівського Управління соцзахисту.

 

Також Оксана Анатоліївна виділила основні зміни для претендентів на субсидії. Претендувати на неї можуть люди, які отримали житло у спадок. Раніше зробити це можна було тільки через 12 місяців після отримання житла.

 

Також і ті, хто перебуває за кордоном по роботі або по догляду за дитиною до досягнення нею 3 річного віку. Це стосується українців, що працюють офіційно за кордоном. Поширюється цей дозвіл і на тих, хто працює в інших країнах офіційно нянями.

 

Претендентами на отримання субсидій можуть стати люди, які мають квартиру площею до 130 квадратних метрів або будинок до 230 квадратних метрів (окрім будинків сімейного типу). Отримати субсидію тепер можна навіть тоді, якщо в дар або спадщину отримали будинок за 12 місяців до звернення про допомогу.


Для матерів-одиначок або малозабезпечених сімей до доходу сім’ї (що є важливим при отриманні других видів допомог) не буде враховуватися розмір житлової субсидії.

 

Але варто про будь-які зміни у сім'ї повідомляти. Однією з таких є покупка від 50 тисяч гривень (рухоме чи нерухоме майно). Не отримають субсидію люди з боргами по сплаті аліментів, боржники по оплаті комунальних послуг більше ніж за 3 місяці та більше 340 гривень.

 

Також сім'ї, де будь-який з членів родини віком від 18 років не має офіційного працевлаштування або будь-якого з можливих доходів (стипендія, соціальна допомога, пенсія). З іншим причинами відмов та поясненнями до них можна ознайомитися у постанові №848.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
5
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)