Отримувачі субсидій зможуть платити за комуналку менше

15 Березня в 06:44  0  811

На Вкраїні та у світіОтримувачі субсидій зможуть платити за комуналку менше

Якщо у березні на рахунках споживачів житлово-комунальних послуг, які отримують субсидії, залишились невикористані кошти, то такі громадяни можуть сплатити менше на суму невикористаної державної допомоги. Про це повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

 

Якщо домогосподарство отримало субсидію “заднім числом” за місяці, у яких оплата рахунків за комуналку відбувалася власними коштами, субсидіанти мають право вимагати за лютий зменшену платіжки на суму невикористаної житлової субсидії, що гарантовано відповідною Постановою Кабміну №848.

 

Окрім того, якщо на рахунках лишилася переплата, яка може “покрити” квітневі рахунки, громадяни можуть використати ці кошти й у подальшому.

 

Скажімо, коли у березні в особистому кабінеті споживачі є невикористана субсидія на суму 1500 грн., а домогосподарство “спалило” у лютому “блакитного палива” на 1000 грн, то домогосподарство має право вимагати перерахунку платіжки за лютий, де, згідно із законом, має стояти до сплати сума, які дорівнює нулю”. Залишки у 500 грн переходять на квітень, і якщо родина спожила у березні газу на 1000 грн, їй у доведеться доплатити лише 500 грн.

 

Субсидія ж, яку домогосподарство отримало готівкою у березні та отримає квітні, при наявності на рахунку в надавача послуги невикористаної допомоги, може бути використана на власний розсуд сім’ї, йдеться у повідомленні Мінсоцполітики

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
4
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)