Як будуть нараховувати субсидії безробітним – роз’яснення уряду

16 Серпня в 06:58  0  1625

На Вкраїні та у світіЯк будуть нараховувати субсидії безробітним – роз’яснення уряду

Безробітним будуть зараховувати 2-х прожиткових мінімумів при оформленні субсидії


Безробітні громадяни працездатного віку зможуть отримати субсидію розміром не більше двох прожиткових мінімумів.


Про це йдеться на Facebook сторінці Урядового порталу.


“Неофіційні доходи отримує величезна кількість українських домогосподарств. Не сплачуючи нічого в Державний бюджет країни, недобросовісні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг – субсидію – в максимальному розмірі”, – йдеться в повідомленні.


Як зазначається, така допомога до недавнього часу їм надавалася.


“Це не справедливо по відношенню до тих людей, які працюють офіційно, чесно сплачуючи державі податки. За обсягом субсидія, скажімо, скромної вчительки, яка важкою, напруженою роботою заробляє гроші і чесно платить податки, може бути меншою, ніж у тих, хто не декларує ні копійки, але при цьому споживає газ, світло і т.д.”, – повідомляють в КМУ.


Повідомляється, що тепер, зарахуванням двох прожиткових мінімумів – з 1 травня 2017 – 3248 гривень – держава вирівнює соціальну справедливість між тими, хто дійсно потребує підтримки в оплаті житлово-комунальних послуг, і тими, хто начебто не працює, але на якісь доходи живе.


“Тому якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, їй при оформленні субсидії из 1 травня 2017 зараховується не більше двох прожиткових мінімумів – 3248 гривень”, – йдеться в повідомленні.


У Кабміні додають, що це стосується тільки працездатних осіб. Водночас є ті, хто насправді перебуває в складних життєвих обставинах. І тоді комісія буде розглядати заяви від таких претендентів на субсидію.


“Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до праці та офіційного працевлаштування. Таким чином держава бореться з тіньовою економікою та прихованою зайнятістю”, – йдеться в повідомленні.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)