Стрес від зайвих кіловат: пологівців знову одурюють

23 Вересня 2021 13:37  0  1499

Події містаСтрес від зайвих кіловат: пологівців знову одурюють

Пологівець Сергій Панасович Колісник вже декілька місяців намагається розібратися звідки ж у квитанціях на оплату беруться зайві кіловати, а разом з тим і нічийний борг.  Він стверджує, що цифри в квитанціях на сплату електроенергії в останній місяць зовсім не співпадають з показниками лічильника.Завищені. Провести ж звірку в обленерго, на думку Сергія Панасовича, – неможливо. Близько місяця тому, чоловік був вимушений звернутися до прокуратури та надіслав скаргу до столиці у відповідні органи. А відповіді чекає дотепер. 

 

- Сплачую завжди вчасно та чесно. Жодних проблем з боргами по комунальним платежам за життя не мав. Останній місяць "Запоріжжяобленерго" невідомим шляхом докинув мені зайві кіловати, тим самим я повинен платити не за фактичну вартість спожитої електроенергії, а зручну для цієї "чесної" компанії суму. А декілька місяців поспіль невідомо звідки береться сума боргу, щоразу різна. Подзвонивши на гарячу лінію, спершу мені сказали, що сталася помилка в системі.  Сплачую за послуги електроенергії, за своїми показниками, але знову й знову отримую в платіжці борг, більші ніж за попередні місяці. Знову зателефонував до гарячої лінії, цього разу сказали, що я повідомляю недостовірні показники. Був здивований, адже минулого разу мені повідомили, що трапився збій в системі, а зараз виходить, що я не правий. Пояснювати мені ніхто нічого не бажає. На сьогодні борг становить 139 гривень. Звичайно, що оплачувати його не маю наміру та можливості. Куди звертатися вже не знаю, - розповідає пологівець.

 

Пологівець продемонстрував нам купу квитанцій, в яких цифри заборгованості різняться, але завжди борг до 500 гривень, зважаючи на те, що фактична вартість за спожиту енергію у пенсіонера завжди становить до 200 гривень. 

 

За словами Сергія Панасовича опісля звернень до різних інстанцій, на його подвір'ї вже втретє з'являються працівники "Запоріжжяобленерго" з настійливою пропозицією замінити лічильник. Свої дії нічим не аргументують. Чоловік вважає, що таким чином на нього здійснюють натиск. 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
4
Сміх
16
Жах
37
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)