Старі смартфони відключили від популярних додатків. Хто залишився без важливих сервісів

28 Вересня 2021 10:40  0  841

На Вкраїні та у світіСтарі смартфони відключили від популярних додатків. Хто залишився без важливих сервісів

Google більше не підтримуватиме свої сервіси на смартфонах, які використовують застарілі версії операційної системи Android


Старі смартфони залишилися без таких популярних додатків, як Gmail, Youtube та мапи Google. Розробник цих застосунків – американський Google – припинив підтримувати свої сервіси, які працюють на операційній системі Android версії 2.3.7 та старше.

 

«…Google з 27 вересня більше не буде підтримувати вхід до облікових записів пристроїв на Android, на яких встановлена версія [ОС] 2.3.7 або нижче», - йдеться в повідомленні.

 

Ідеться про достатньо старі смартфони, адже реліз цієї версії Android відбувся 10 років тому. Сучасні ж смартфони переважно працюють на Android 10 та 11. А цієї осені відбудеться реліз Android 12.

 

Що стосується власників телефонів на Android 2.3.7 та старше, вони більше не можуть користуватися додатком Youtube, заходити в обліковий запис Gmail та використовувати мапи Google.

 

Компанія закликала всіх користувачів оновити свої смартфони до версії Android 3.0 або вище. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
6
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)