Спорт - як порятунок власного життя, - Дарина Фесенко Есть фото

14 Червня 2021 12:07  0  1500

ОсобистістьСпорт - як порятунок власного життя, - Дарина Фесенко

Бог дав вам тіло, яке може витримати майже все. Ваше завдання – переконати в цьому свій розум, - Вінсент Ломбарді


Спорт допомагає залишатися здоровим. І стосується це не лише фізичного, але й морального здоров'я. Хто займається спортом, почувається щасливішим. Але лише в тому разі, якщо він обрав правильний вид спорту.


Багато тих, хто починає займатися спортом, помічає, як після тренувань посилюється усвідомлення власної сили та здатності досягти тієї чи іншої мети. Ці думки переносяться і на час після тренувань. Як зазначають українські психологи, існують різноманітні пояснення для того, чому спорт має позитивний вплив та самопочуття, один із них, це так звана гіпотеза відволікання, або абстракції. Спорт відволікає нас від речей, які на нас тиснуть. І справді багато хобі - спортсменів підтверджують: під час тренувань мета "пережити" ту чи іншу вправу затьмарює всі інші думки.


Пологівчанка Дарина Фесенко відчула на власному досвіді силу спорту, який не один раз рятував не тільки фізичне, але й моральне здоров'я дівчини.


“Маю велике бажання мотивувати людей не заливати стрес пляшкою алкоголю або зриватися на близьких застосовуючи фізичну силу. А вихлюпувати свої емоції і енергію в потрібному напрямку - в спорт”, - зазначає спортсменка Дарина Фесенко.

oly

 

З дитинства життя Дарини пов'язане зі спортом. У школі займалася легкою атлетикою. Приймала участь в спортивних змаганнях. Потім почала активно вивчати мову танцю. Оскільки фізично дівчина була підготовлена, тож було не складно вивчати танцювальні па, зокрема займалася східним танцювальним напрямком. Виступала разом з командою на заходах в місті та брали участь в різних фестивалях в інших містах.

 

- Необхідно визначити для себе правильний вид спорту, після якого тобі добре і від якого ти отримуватимеш насолоду. Після народження дитини набрала зайву вагу. Вирішила не падати у відчай, а взяти себе в руки. Спорт став немов рятівною шлюпкою для мене не тільки в плані фігури, але й цілого життя. Почала робити спортивні вправи на стадіоні “Локомотив”, поки малюк спав у колясці. Згодом в моє життя прийшов складний період, розуміючи, що не маю права здатися, заради свого улюбленого синочка, стресові моменти лікувала фітнесом. Сміливо ризикнула викладати фітнес. Доля подарувала мені клієнток, разом з ними декілька разів на тиждень в орендованому залі займалися фітнесом, а згодом прийшла ідея щодо танцювальних постанов. Дівчата виходили з тренувань щасливими й упевненими в собі. Це було найкращою мотивацією для мене. Щасливі очі, що горять і підтягнуті фігури моїх клієнток. Були складні моменти в моєму житті, коли просто не хотілося жити. Спорт не давав мені опускати руки. Він до сьогодні мене рятує від поганого настрою, ліні, переломних моментів життя, стресів. Ще як бонус це гарна фігура”, - розповідає дівчина.

 

oly

 

За словами Дарини, неймовірні емоції, прилив енергії, гарний настрій, віра в себе і результат твоїх старань - це краще, ніж заливати проблеми або поганий настрій алкоголем.

 

- Я зрозуміла, що не можу жити без спорту. І планую продовжувати в цьому напрямку. Намагаюся прищепити це синові, який ходить зі мною на тренування, підтримує і пишається своєю спортивною матусею. Чи це не щастя...


oly


“Ніхто не буде тебе любити такою, яка ти є! Потрібно любити себе, поважати і постійно працювати над собою і не тільки фізично”, - додає спортсменка.

 

Після тривалого перериву, Дарина вирішила відновити фітнес тренування. Наразі в команді близько п'яти чоловік, заняття проходять на свіжому повітрі на території “Локомотиву”. Бажаючі поринути у світ спорту можуть з легкістю приєднатися до команди. Гарний настрій та дружні відносини забезпечено.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
7
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)