В Україні з'явиться спецв'язниця для "авторитетів"

23 Вересня 2021 08:11  0  483

На Вкраїні та у світіВ Україні з'явиться спецв'язниця для "авторитетів"

Наступного року в Україні може з'явитися спеціальна в'язниця, де утримуватимуть кримінальних "авторитетів" - так званих "злодіїв в законі".

 

Авторитетів хочуть ізолювати в окрему спецустанову, аби унеможливити їхій вплив на адміністрацію в'язниць, де вони зараз перебувають. Для цього необхідно створити особливі умови утримання. Про це сказала заступник міністра юстиції Олена Висоцька в ефірі телеканалу "Дом".

 

"Зараз ми працюємо над тим, щоб створити в Україні хоча б дві установи з таким спеціальним статусом, і пропрацювати всі технічні засоби, опрацювати емоційний, психологічний стан персоналу в таких установах, підготувати всю команду до роботи з такими суб'єктами , щоб і їх намагатися ресоціалізувати. Ми розраховуємо на те, що будемо готові прийняти перших засуджених за такою статтею вже в наступному році", - зазначила заступник міністра.

 

У таких в'язницях буде камерний тип утримання з ізольованими приміщеннями. Установи будуть обладнані відеозв'язком і відеоспостереженням, а у персоналу будуть відеореєстратори для уникнення конфліктних ситуацій.

 

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)