Як вступатимуть молодші спеціалісти у 2019 році

29 Листопада в 09:50  0  510

ОсвітаЯк вступатимуть молодші спеціалісти у 2019 році

У 2019 році документи на молодшого спеціаліста прийматимуть з 1 липня


Набули чинності Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році, передає Оsvita.ua.

 

Вступники для здобуття рівня молодшого спеціаліста на базі 11 класів подаватимуть заяви в електронній формі, а на базі 9 – у паперовій.

На денну форму навчання на основі 9 класів прийом заяв та документів триватиме з 1 до 13 липня. З 14 до 21 липня проводитимуть вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди.

 

У 2019 році для зазначеної категорії вступників планують провести творчі конкурси у два тури, кожен з яких оцінюватимуть окремо.

 

Список вступників, які отримають рекомендації до зарахування, оприлюднять до 12-ї години 23 липня. Зараховуватимуть до 29 липня – за державним чи регіональним замовленням. До 1 серпня – за кошти фізичних або юридичних осіб. На контракт додатково зараховуватимуть - до 30 серпня.

 

Вступники на базі 11 класів з 1 липня зможуть зареєструвати свій електронний кабінет та підвантажити в нього необхідні документи. 10 липня відкриють можливість подання електронних заяв. Їх прийом триватиме до 22 липня – для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; до 29 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО.

 

 

З 23 до 28 липня проходитимуть вступні іспити. 23-25 липня – співбесіди.

 

Новвоведення вступної кампанії - для вступників на бюджетні місця творчі конкурси проводитимуть до початку прийняття заяв – з 1 до 10 липня. Дати конкурсів в закладах освіти не співпадатимуть, попередньо затверджуватимуть графік.

 

З 11 до 22 липня можуть проводити додаткові сесії творчих конкурсів для вступників на контракт.

 

Списки рекомендованих до зарахування оприлюднюватимуть до 12-ї години 1 серпня, а зарахування триватиме до 6 серпня – на бюджет, до 16 серпня – на контракт.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)