В Україні у школах встановлять спеціальні двері

30 Травня в 07:01  0  509

ОсвітаВ Україні у школах встановлять спеціальні двері

Двері сприятимуть безперешкодній евакуації дітей у разі надзвичайних ситуацій


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вводить обов’язкову норму щодо встановлення в загальноосвітніх навчальних закладах спеціальних дверей з вільним відчиненням зсередини. Двері сприятимуть швидкій та безперешкодній евакуації дітей у разі надзвичайних ситуацій.

 

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

 

"Ми переглянули протипожежні вимоги, які містилися у старому ДБН щодо шкіл, вдосконалили та доповнили їх. Зокрема, здавалося б незначна, але така важлива зміна — тепер у школах обов’язково встановлюватимуться спеціальні двері евакуаційних виходів з вільним та легким відчиненням зсередини без ключа для того, щоб діти могли швидко та безперешкодно покинути приміщення у разі надзвичайної ситуації. Це вкрай важливо", — сказав він.

 

Відповідні зміни розповсюджуються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків шкільних навчальних закладів. Оновлений ДБН В.2.2-3:2018 "Будинки і споруди. Заклади освіти"вже затверджений і буде опублікований найближчим часом.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)