Несанкціоновані сміттєзвалища під вікнами пологівців... Есть фото

31 Серпня 2021 13:34  0  1267

Події містаНесанкціоновані сміттєзвалища під вікнами пологівців...

До редакції Районки неодноразово зверталися пологівці щодо несанкціонованих сміттєзвалищ, які влаштовують самі ж жителі міста. Гори сміття розташувалися на території посадки в районі МЕЗу та ПЛМСу, а також села Поліг.

 

Цього разу пологівчанка Тетяна пише: "По вулиці Ушакова (дорога з вулиці Робочої до Східної біля гаражів поворот наліво. Там праворуч гаражі та прохід до цього звалища) знаходиться справжнє сміттєзвалище. І в день, і в ночі люди зносять туди всіляке сміття, яке видає нереальний сморід на всю околицю. Відкриваємо вікно в будинку і бачимо купи сміття. Неодноразово небайдужі мешканці вулиці зверталися до міської ради щодо вирішення цього питання, але віз і досі там. Вже руки опустилися боротися з цим безладом! Нікому немає діла до проблем простих пологівців".

 

oly

 

В свою чергу жителі села Поліг також жаліються на наявність сміттєзвалища, яке вечорами підпалюють,  димовою отрутою доводиться дихати не тільки дорослим, а й дітям, що негативно впливає на стан здоров'я. Також жителів с.Пологи хвилюють значні ділянки заростей амброзії та бур'яну. Алергикам цього літа приходиться виживати, адже зі шкідливими рослинами комунальники майже не борються. 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
17
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)