Сміттєзвалища у центрі міста: що робити, аби їх не стало більше? Есть фото

19 Травня 2021 09:48  0  870

Події містаСміттєзвалища у центрі міста: що робити, аби їх не стало більше?

Стихійні сміттєзвалища у недозволених місцях — то справжня біда як для людей та їх комфорту, так і для екології. Але, незважаючи на це люди, які живуть у приватних секторах, продовжують зносити сміття на найближчі до своїх будинків ділянки.


76

 

Чому так відбувається?
Одна з найвагоміших причин — небажання людей сплачувати Житлобудсервісу за вивіз сміття. Або ж у людей його так багато, що вони просто не готові чекати окремого дня тижня і накопичувати його у себе вдома.

 

Який негативний вплив несе така ситуація?
Відразу варто наголосити, що несанкціоновані сміттєзвалища створюються не тільки на віддалених від міста територіях, а і у його центрі, навіть на деяких подвір’ях приватного сектору. Бруд, сморід, неестетичний вигляд несе дискомфорт для людей, що живуть поряд з цим сміттям. Друга сторона медалі — негативний вплив на екологію у місті, а отже, у країні та світі.

 

76

 

Як із цим боротися?
Інспектор КП «Благоустрій-Пологи» Руслан Хананов описав простий план дій: «Зафіксувати правопорушників, що викидають або вивозять сміття у недозволені місця, на фото або відео. Краще зробити це так, щоб було видно обличчя або номерні знаки транспортних засобів». Зафіксовану інформацію передати у міську раду.

 

«Найкраще в таких випадках подавати письмову заяву. Такі заяви зобов’язують міську раду надавати обов’язкову відповідь щодо фіксації правопорушень», — зауважив Руслан.

 

Якщо людина подає інформацію про правопорушника анонімно – вона має таке право. Зокрема, саме небажання стати “стукачем” та зіпсувати стосунки із сусідами і є причиною мовчання свідків, тому несанкціоновані сміттєзвалища продовжують рости.

 

76

 

Як змінити ситуацію?
1. Повідомляти про правопорушників. Після того, як їх будуть карати за такий злочин штрафами — велика ймовірність того, що вони перестануть так чинити.


2. Почати із себе: якщо ви зрозуміли, що є правопорушником, зверніться у Житлобудсервіс та напишіть заяву про щотижневий вивіз сміття із свого приватного подвір’я. Це в рази дешевше, ніж отримувати штрафи, і є позитивним внеском у комфорт людей та екології.

 

Прибиранням існуючих вже сміттєзвалищ буде займатися міська рада тоді, коли вважатиме за потрібне. Головне — припинити розширювати території несанкціонованих сміттєзвалищ вже сьогодні. Починайте з себе: припиніть вивозити сміття у недозволені місця і не бійтеся фіксувати момент подібних правопорушень.

 

Пам’ятайте, що тим самим ви проявите дбайливе ставлення не тільки до сусідів та міста, а і до своїх дітей, які будуть дихати цим брудом та “насолоджуватися” не найкращими пейзажами.

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
14
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)