Слідами публікацій... Територію занедбаного пам`ятника все ж таки прибрали Есть фото Есть видео

6 Вересня 2021 13:24  0  1195

Події містаСлідами публікацій... Територію занедбаного пам`ятника все ж таки прибрали

27 липня на порталі rayonka.com був опублікований матеріал щодо занедбаного пам`ятника по Єдності, який майже все літо простояв в зарослях

 

Жителі Єдності, котрі проживають в районі Залізничного парку були обурені цим питанням:

- Між двоповерховими будинками розміщений памятник: "Слава павшим борцам провозвестникам социальной революции - погибшим в борьбе пологские рабочие 1924 года." Цей пам'ятник раз на рік прибирали комунальні служби. Цьогоріч це місце поросло травою, вночі страшно пройти, а вдень неприємно спостерігати за такою вкрай неповажною для меморіалу картиною. Коли приведуть до ладу пам'ятник до якого нікому немає діла? Та хто за це візьметься? - запитують жителі Єдності.

 

Стан території ДО:


 

На це питання відповів й Директор КП “Благоустрій” Сергій Титюк:

- Зазначу, що відповідальником за дану територію є Придніпровська залізниця. Пам'ятник знаходиться на їх території. Але щороку працівники нашої комунальної служби по можливості вичищають памятник від порослої трави. Цьогоріч ми не встигаємо приводити до ладу потребуючі того території Пологівської громади. Проблемою є нестача штатних одиниць. На сьогодні в штаті 16 чоловік, дехто знаходиться у відпустці, тому активно працює всього 8 осіб. Зауваження пологівців щодо цього пам'ятника візьму під особистий контроль. Щойно з'явиться можливість, це місце буде прибране. Можливо це буде до кінця літнього періоду.

 

Обіцяли! Виконали! В останні дні літа комунальники все ж таки привели до ладу дану територію. 

 

ПІСЛЯ:


oly


 

oly

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

29
Супер
6
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)