В Skype з'явиться функція запису дзвінків

18 Липня в 08:17  0  222

Ноу-хауВ Skype з'явиться функція запису дзвінків

Також в програму додадуть зашифровані дзвінки

 

Розробники месенджера Skype розповіли про нові функції, які з'являться у сервісу до кінця року. Серед іншого, Skype незабаром отримає довгоочікувану можливість запису дзвінків, повідомляється в офіційному блозі Skype.

 

Skype буде записувати розмови в чатах, в тому числі групових. Записи зберігатимуться в хмарі, тому доступ до них можна отримати з будь-якого пристрою, на якому користувач увійде в свій обліковий запис.

 

"Запис дзвінків повністю хмарний, і як тільки ви починаєте запис, кожен в розмові повідомляється про те, що дзвінок записується, тому сюрпризів немає. Запис дзвінків об'єднує відео кожного користувача, а також будь-які екрани, які використовуються під час розмови", - заявляють розробники.

 

Також представники Microsoft розповіли, що в програму додадуть зашифровані дзвінки і відправлення текстових повідомлень або файлів, таких як зображення, аудіо або відео, з використанням протоколу Signal Protocol.

 

Повідомлення і сповіщення в цих бесідах будуть приховані в списку чатів. Microsoft повідомила також про вихід оновленої Skype (версія 8.0) для настільних ПК, яка замінить Skype 7.0 (Skype classic).

 

Програма по зовнішньому вигляду і функціям стала ближче до мобільної версії Skype.

 

У компанії відзначають, що новий реліз стане основною версією програми. Зокрема, після поновлення Skype дозволить ділитися фотографіями, відеороликами та іншими файлами ємністю до 300 МБ, перетягуючи файли у вікно бесіди.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)