Мешканці Запорізької області назвали суми доходів, з якими не будуть себе відчувати бідними

3 Серпня 2021 16:09  0  1135

Маю думкуМешканці Запорізької області назвали суми доходів, з якими не будуть себе відчувати бідними

Жителі Запорізької області дали оцінку своїм доходам, а також назвали середню грошову суму в місяць для комфортного життя. Про це повідомили в Головному управлінні статистики Запорізької області.

 

У 2020 році оцінювали свій рівень доходів як достатній 49,3% домогосподарств області: до бідних відносили себе 72,3% домогосподарств, які не до бідних, але ще не представників середнього класу - 27,6%, до представників середнього класу - 0,1% домогосподарств.

 

До заможних жоден з респондентів області в 2020 році себе не відносив. При цьому постійно відмовляли в найнеобхіднішому, крім харчування - 46,8% опитаних, не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування - 3,9%.

 

Близько 30% респондентів вважають, що для того, щоб не відчувати себе бідними, досить доходу в 9-10 тисяч гривень на одну людину в місяць. Водночас 37,6% опитаних оцінюють, що для цього необхідний дохід більш ніж в 10 тисяч грн.

 

За останні 12 місяців у переважної більшості респондентів (41,7%) матеріальне становище залишилося без змін, а 53,0% домогосподарств вважають, що в найближчі 12 місяців рівень їхнього добробуту не зміниться.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
11
Сміх
7
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)