Весняний призов розпочався: скільки пологівських юнакі піде на службу

1 Квітня 2021 12:07  0  662

Події містаВесняний призов розпочався: скільки пологівських юнакі піде на службу

Показники нинішнього призову в Збройні Сили зменшені у порівнянні з минулим роком у зв'язку зі збільшенням чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом.


В Україні в четвер, 1 квітня, стартує весняний призов на строкову військову службу 2021 року, який триватиме до кінця червня. Про це йдеться в указі №71/2021.

 

У Пологівському міськвійськкоматі нагадують, що на військову строкову службу закликатимуть юнаків від 18 до 27 років включно. Цьогоріч весняною призовною компанією буде охоплено 25 юнаків Поліг та району.

 

Про особливості призовної компанії розповів заступник військового комісара, начальник відділу рекрутингу та комплектування Пологівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки РТЦК та СП Юрій Кальченко:


- Стосовно питання місця проходження служби, зауважу, що юнаків завжди питають де вони бажають проходити службу - це Нацгвардія, прикордонники, десантно-штурмові війська, президентський полк, військово морський флот і декілька вузькоспеціалізованих направлень. Термін служби - один рік для осіб з вищою освітою, півтора року для осіб без вищої освіти. Відсутність повістки не є причиною неявки до військкомату. З дня оголошення початку призовної кампанії призовник повинен в 10-денний термін з'явитися до військового комісаріату за місцем реєстрації. У разі неявки призовника до місцевого комісаріату проводяться розшукові заходи щодо місця знаходження даної особи представниками військового комісаріату, місцевої влади та правоохоронних органів, - резюмує Юрій Іванович.

 

У випадках, коли призовник має проблеми зі здоров'ям, під час проходження військово лікарської комісії встановлюється його придатність або ж непридатність для проходження військової служби.

 

Юнаки, які мають право на відстрочку від проходження військової строкової служби повинні це право підтвердити необхідними документами у військовому комісаріаті.

 

-  Армія явно стала кращою, адже досить часто військкомат надає можливість призовникам самостійно вибрати місце для проходження служби, аби бути ближче до рідного міста. Також вагомим досягненням сучасної армії є відсутність дідівщини, кожен виконує свої прямі обов'язки. Ми враховуємо всі бажання призовників, аби вони з радістю несли свою службу. Тому батькам немає причин хвилюватися за свою дитину. Кожен свідомий громадянин повинен виконувати свої обов’язки, - додає Юрій Іванович.

 

Нагадаємо, що за ухилення від військово строкової служби передбачена відповідальність згідно статті 339 кримінального кодексу України.

 

Військовослужбовці строкової служби участі в операції об'єднаних сил не беруть. Службу проходять виключно в місцях постійної дислокації військових частин.

 

По прибуттю до навчальних центрів строковики будуть проходити двотижневу обсервацію.

 

Всім, хто буде призиватися до армії,  роблять експрес-тести для виявлення можливого захворювання COVID-19.

 

Усього в Україні на службу протягом квітня-червня планують призвати 14 246 осіб. За даними Генерального штабу Збройних Сил України, в період з квітня по червень цього року буде призвано:

 

- в Збройні Сили України - 6 500 осіб,
- до Державної спеціальної служби транспорту - 600 осіб,
- в Національну гвардію - 4 646 осіб,
- в Державну прикордонну службу - 2 500 осіб.Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
5
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)