Скільки пологівських поліціянтів вакцинувалося від ковід

18 Травня 2021 12:10  0  653

Події містаСкільки пологівських поліціянтів вакцинувалося від ковід

17 травня у Пологівському районному відділі поліції пройшло планове вакцинування особового складу. Щеплення зробили 50 правоохоронців.

 

Бригада медиків з начальником центру з превентивної діяльності ДУ «ТМО МВС України по Запорізькій області», лікарем-епідеміологом вищої категорії Дмитром Хотлубей провели особовому складу безкоштовні щеплення проти COVID-19 вакциною «AstraZeneca» (Ковакс).

oly     oly    oly

 

Як повідомляють в обласному управлінні нацполіції, на початку зустрічі обговорювались актуальні питання боротьби з COVID-19, вакцинації, її ефективність, переваги та недоліки. Лікар-епідеміолог зазначив, що немає жодних підстав вважати дану вакцину небезпечною. Теоретично вона може викликати небажану реакцію організму, але ймовірність цього украй мала, а також наголосив, що на сьогоднішній день щеплення – є найбільш ефективним способом боротьби з COVID-19.

 

Враховуючи специфіку роботи правоохоронців, Дмитро Вікторович наголосив на тому, що вони знаходяться у групі ризику, щодня спілкуються з великою кількістю громадян та несуть службу в жорстких карантинних умовах.

 

Начальник Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Дмитро Клименко особистим прикладом заохотив підлеглих до проведення вакцинації. Виявили бажання зробити щеплення 50 правоохоронців.

 

Захід пройшов у позитивному настрої, побічних реакцій не зафіксовано.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
3
Сміх
7
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)