Суди збільшили штрафи за підробку covid-документів: скільки платять українці

4 Листопада 2021 11:57  0  923

На Вкраїні та у світіСуди збільшили штрафи за підробку covid-документів: скільки платять українці

Обвинувачені громадяни України демонстрували прикордонникам фальшиві меддокументи з метою уникнення самоізоляції

 

В Єдиному державному реєстрі судових рішень почали з’являтися вироки, в яких суми штрафів за підробку міжнародного свідоцтва про covid-вакцинацію є значно вищими, аніж були раніше. Якщо в останні два місяці поширеною практикою у судах простежувалося винесення штрафів від 680 до 850 грн за фальшиві covid-документи, то нині є випадки, коли обвинувачені повинні сплатити понад 4 тис. грн штрафу.

 

Волинський міський суд Волинської області виніс два вироки, якими призначив чималі стягнення з порушників.

 

У першому випадку визнано винним директора ТОВ «Надія Вуд», який замовив у невідомої особи підробне міжнародне свідоцтво про вакцинацію від Covid-19. Так зване свідоцтво містило реквізити комунального некомерційного підприємства «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з підробленими підписом лікаря та печаткою. Насправді ж обвинувачений жодного щеплення не робив.

 

Керівник підприємства показав фейковий документ під час перетину українського кордону, сподіваючись уникнути самоізоляції. У підсумку порушник заплатить 4,2 тис. грн штрафу.

 

Аналогічну суму штрафу суд виписав начальнику хмельницької АЗС «Авантаж 7». Чоловік замовив у невідомої особи фальшиве міжнародне свідоцтво про covid-вакцинацію на бланку «Центру первинної медико-санітарної допомоги «Садгора №3» Рівненської обласної ради. Обвинуваченого викрили прикордонники під час в’їзду до України.

 

Також чоловік оплатить 1 тис. грн за проведення судової технічної експертизи.

 

Крім цього, Глибоцький районний суд Чернівецької області 2 листопада оштрафував на 2,5 тис. грн чоловіка, який підробив два міжнародних свідоцтва про covid-вакцинацію – для себе і для дружини. Фейкові документи обвинувачений виготовив за допомогою лазерного принтера на бланку Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

 

У результаті чоловік уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
6
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)