Стала відомо, скільки освітян Пологівського району пройшли вакцинацію Есть фото

15 Вересня 2021 11:19  0  918

ОсвітаСтала відомо, скільки освітян Пологівського району пройшли вакцинацію

13 вересня голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський, за участю голови Пологівської районної ради Сергія Калашника провів оперативну нараду з питань організації початку нового 2021/2022 навчального року у Пологівському районі із керівниками органів місцевого самоврядування, закладів загальної середньої освіти та Центрів ПМСД.

 

Про це йдеться на сайті Пологівської РДА

 

Артур Крупський у своєму виступі ознайомив присутніх із статистичними даними галузі освіти в районі. Зокрема, всього на території району функціонує 85 закладів загальної середньої освіти, де працює 3084 працівники та навчається 17 332 учні.

 

Учасників наради було ознайомлено з рейтингом шкіл за результатами ЗНО-2021. Всього шкіл, що увійшли в рейтинг по області – 265, по району – 51, з них: 1-10 місце – 0 закладів району; 11-20 місце – 1; 21-30 місце – 4; 31-40 місце – 4; 41-50 місце – 1 заклад.

 

Артур Крупський зазначив, що на сьогодні питання вакцинації працівників закладів освіти є надзвичайно важливим, адже від цього залежить проходження навчального року та рівень знань учнів.

 

Станом на 13 вересня, у закладах загальної середньої освіти Пологівського району працює 3084 працівники. з них першою дозою вакциновані 685 осіб, другою дозою – 842 особи. Таким чином, одну дозу отримали лише 22% працівників закладів освіти, повністю вакциновані – 27%.

 

У ході наради, було зазначено, що 80-ти відсотковий бар’єр з проходження вакцинації подолали лише декілька освітніх закладів, а саме: Виноградненський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Молочанської міської ради; комунальна установа “Семенівський ЗДЗСО I-III ступенів” Пологівської міської ради; Вільнянська філія Преображенської гімназії “Основа” Преображенської сільської ради.

 

Найгірша ситуація з проходження вакцинації працівників шкіл склалася в наступних закладах освіти: КЗ «Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради; КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Малинівської сільської ради; КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Молочанської міської ради; КУ “Пологівський ЗЗСО I-III ступенів №5” Пологівської міської ради Пологівського району; Покровський ЗЗСО Токмацької міської ради.

 

Також, на нараді виступив перший заступник Пологівського міського голови Юрій Вєтров з інформацією щодо виділення коштів на співфінансування субрегіонального складу для забезпечення вакцинами від COVID-19, який існує на базі Пологівського Центру ЦПМСД та повинен забезпечувати вакцинами весь Пологівський район Запорізької області.

 

Зокрема, Юрій Вєтров зазначив, що на утримання субрегіонального складу кошти виділили лише декілька територій, а саме: Пологівська міська рада; Федорівська сільська рада; Воскресенська сільська рада; Розівська селищна рада.

 

На завершення наради, Артур Крупський наголосив на тому, що і надалі потрібно проводити активну роботу щодо проходження вакцинації працівниками закладів освіти та було поставлено відповідні завдання керівникам територій і закладів освіти.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
7
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)