Скільки чекати пологівцям на виконання обіцянок РЕМовців

4 Липня в 12:03  0  1241

На районіСкільки чекати пологівцям на виконання обіцянок РЕМовців

У травні місяці до редакції Газети звернувся житель села Шевченкове Григорій Бойко. Чоловік просив про допомогу у здійсненні заміни старої електроопори по провулку Медовий. На його особисті звернення працівники Пологівського РЕМу не реагували.

 

Стаття з коментарем головного інженера Станіслава Алімова була опублікована нами 22 травня. В телефонній розмові спеціаліст РЕМу пообіцяв, що заміну старої електоопори у селі здійснять вже в червні.

 

Та як виявилось, “віз і нині там”. Григорій Бойко повідомив, що ніяких робіт на цій дільниці ремовці не проводили, а опора знаходиться ще в більш критичному стані.

 

На зауваження журналістів стосовно обіцянок даних нам раніше, Станіслав Алімов обіцяв все зробити протягом липня. Аргументуючи затримку робіт відсутністю необхідних матеріалів.

 

А чи стикались пологівці з подібними ситуаціями? Скільки доводилось чекати на обіцяне від РЕМу вам? Пишіть у коментарях.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
6
Сміх
14
Жах
54
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)