Діти не можуть заснути. Скандал із новим «енергетичним» морозивом

8 Липня 2021 09:13  0  1333

На Вкраїні та у світіДіти не можуть заснути. Скандал із новим «енергетичним» морозивом

«Енергетичний лід» у Держпродспоживслужбі назвали безпечним


Нещодавно у продажу з’явилося нове морозиво, яке виготовляє компанія «Рудь». Нові ласощі зі вмістом енергетика продають поряд зі звичайним морозивом і його купують діти. Скандал набув великого розмаху, проте в компанії «Рудь» не прокоментували ситуацію. Водночас «енергетичний лід» у Держпродспоживслужбі не вважають небезпечним.

 

Начальник управління безпечності харчових продуктів ГУ ДПСС у Києві Роман Матвійчук зазначив, що загалом цей продукт є безпечним, але не рекомендований дітям.

 

«Моя особиста думка – відповідальність лежить на тих, хто це морозиво продає дітям. Енергетики також є вільному обороті, але ж дітям їх не продають… Це енергетичний засіб – можна назвати його так… У дописі Олени Сидоренко вказано, що маркування про вікові обмеження на продукті є. Тому це повинні батьки пояснити дітям, що таке морозиво не можна споживати. І ті, хто це морозиво продає, несуть також певну відповідальність», – сказав Матвійчук.

 

Зазначимо, що реклама нового енергетичного морозива міститься на сторінці компанії «Рудь» у Facebook.

 

«NON STOP – це енергетичне морозиво-лід із кисло-солодким смаком барбарису й нотками грейпфрута, яке чудово освіжить у спеку! А ще – завдяки вітамінному комплексу, таурину й кофеїну – відмінно збадьорить!» – йдеться у повідомленні.

 

На сайті торгової марки в описі про новий продукт спочатку не було сказано жодного слова, що його дозволено продавати лише особам старше 18 років. Згодом все-таки з'явився відповідний напис.

 

oly 

 

Журналісти «Главкому» у телефонному режимі намагалися отримати пояснення щодо цього скандалу, проте коментарі на гарячій лінії компанії «Рудь» відмовилися давати та запропонували звернутися з офіційним запитом, аби у письмовому режимі отримати відповідь.

 

У соцмережах окремі користувачі звинувачують покупців такого морозива у неуважності, інші ж підтримують обурення та вважають, що маркування про вікові обмеження виробник міг би зробити яскравішим. Зі свого боку представники компанії «Рудь» активно чистять коментарі у соцмережах, які «плямують» репутацію їхнього товару.

 

Додамо, що новий продукт, що може бути небезпечним для дітей, вільно продають у магазинах.

 

Нагадаємо, на небезпечний продукт звернула увагу професорка торгово-економічного університету Олена Сидоренко. Мама двох дітей пожалілася, що малим продали ласощі і після двох порцій на кожного вони не спали всю ніч. А ще мали швидке серцебиття. За словами професорки, до складу морозива входить класичний енергетик, від якого діти можуть навіть впасти в кому. А згадка на упаковці 18+ була зазначена в такому місці, що й не розгледіти. 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
19
Жах
23
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)