Ярмарок: Недобросовісні продавці чи наївні покупці? Есть фото

9 Листопада 2018 07:16  0  3899

Народна новинаЯрмарок: Недобросовісні продавці чи наївні покупці?

Алла Бобріна пише на сайті:

 

Уже давно не новина, що кожного четверга на площі біля РАЙПО з найближчих районів
з’їжджаються звичайні люди та підприємці для реалізації свого товару.

 

Місцевих мешканців звичайно це дуже тішить, адже асортимент товару великий та різноманітний виходить, та ще й за нижчою ціною. Можна придбати овочі, фрукти, свіже м'ясо, цукерки, печиво, спеції, заморожені м’ясо, рибу, ковбасу, сири та ін. Та якщо деякі товари не потребують спеціальних умов для зберігання, транспортування, зберігання та реалізації, то іншим товарам це просто необхідно, а також обов’язково продавець повинен контролювати строки придатності товару, а не продовжувати його життя різноманітними способами. Але чи не всі продавці це знають, чи то не хочуть знати, чи то так їм вигідно швиденько розпродати весь товар який не продався на основному їх місці роботи( це стосується приватних підприємців, які також приїздять на ярмарку торгувати), а потім шукай вітру в полі.


Сьогодні якраз відчула себе наївним покупцем купивши на все тому же ярмарку кілограм твердого сиру за 135 грн., який нахвалювала продавець. Задоволена вигідною покупкою пішла додому, та яке ж було розчарування коли вже дома скуштувала його. На смак він був далеко не свіжий та ще й з якимось білим вкрапленням всередині(хоча це можливо сорт сиру такий), так як мені не дали чеку, та після обіду продавців і слід простив, звичайно сир поклавши у холодильник подумала, що на бутерброди та піцу підійде,бо через неділю я його точно не понесу повертати, та і доказів, що сир я купила у тому місці у мене не має.

 

Яке ж було моє здивування, коли вдома дізналася, що мої батьки також сьогодні купили кіло твердого сиру на ярмарку у тому ж самому місці за ціною 100 грн за кг., але його взагалі було просто неможливо проковтнути не те що їсти, липкий, гіркий, таке враження, що він був заморожений, хоча при покупці дали скуштувати сир гарної якості. Цей сир залишилося тільки викинути, так як він взагалі був непридатний ні для бутербродів ні для піци.

 

 

Хочеться звернутися до недобросовісних продавців, що працюючи таким способом багато грошей не заробите, адже втративши довіру своїх покупців повернути Вам прийдеться її нелегко. Я, наприклад, точно більше не буду купувати товар у цих продавців, бо думаючи що зекономлю 30 грн, втратила 135 грн. Усім вдалих покупок!!!

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)