У Запорізькій області з постачальника газу хочуть стягнути 300 тисяч гривень

13 Вересня 2021 07:53  0  445

У регіоніУ Запорізькій області з постачальника газу хочуть стягнути 300 тисяч гривень

У Запорізькій області хочуть стягнути з постачальника газу до бюджету майже 300 тисяч гривень. Про це повідомляють у обласній прокуратурі.

 

Господарський суд Запорізької області відкрив провадження за позовом Мелітопольської окружної прокуратури в інтересах держави в особі одного із відділів Мелітопольської районної державної адміністрації до суб’єкта господарювання про стягнення коштів до бюджету.

 

Прокуратура встановила, що територіальний орган виконавчої влади після укладення за результатами відкритих торгів договору на постачання природного газу за ініціативи товариства-постачальника підписав додаткові угоди, за якими зменшено обсяг поставки та збільшено ціну газового палива..

 

Указані обставини свідчать про неефективне використання бюджетних коштів та перерахування з державного бюджету суб’єкту господарювання суми майже на 300 тисяч гривень більше від первинної, що стало підставою для звернення прокуратури до суду.

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
4
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)