Нова забавка: Школярі навчилися дурити Covid-тести за допомогою популярного напою

9 Липня 2021 08:08  0  1354

На Вкраїні та у світіНова забавка: Школярі навчилися дурити Covid-тести за допомогою популярного напою

Інструкція, як підробити тест, поширюється інтернет-мережею


Щоб прогулювати школу, діти навчилися отримувати хибно позитивні результати тестів на коронавірус. У Великобританії навіть почали попереджати батьків про можливі хитрощі дітей.

 

Відеоінструкція, як обдурити тест, поширюється в тіктоці з грудня минулого року. Професор хімії з Університету Халла Марк Лорч вирішив перевірити, чи справді такий метод спрацьовує. Він використав колу та апельсиновий сік: вилив кілька крапель напоїв на експрес-тести. І обидва показали позитивний результат. Про це пише ВВС.

 

– Діти, я аплодую вашій винахідливості, але тепер, коли я розкрив ваші хитрощі, я пропоную вам розробити декілька експериментів, – заявив професор хімії.

 

Коли ж професор спробував промити тест, в який крапнув колу, за допомогою розчину з набору, тест показав справжній результат – негативний.

 

На думку Марка Лорча, так відбувається тому, що антитіла напроти позначки «Т» прилипають безпосередньо до частинок золота, коли вони проходять повз, даючи хибно позитивний результат.

ПЛР-тест має показати правильний результат.

 

Нагадаємо, в Україні з’явилися тести на коронавірус, які дають результат вже за 15 хвилин. Новий швидкий тест на антиген коронавірусу зовсім нещодавно анонсували у World Health Organization (WHO). 

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)