Практика українських міст: школярі навчатимуться за партами стоячи

8 Жовтня 2021 08:36  0  953

ОсвітаПрактика українських міст: школярі навчатимуться за партами стоячи

У кількох школах Львова встановили парти-конторки, за якими можна працювати стоячи. Учителі не змушують дітей постійно стояти. Лише рекомендують регулярно міняти свою позу

 

Використання таких парт - пілотний проєкт. Запустили його цьогоріч, повідомила пресслужба Львівської міськради.

 

Стоячі парті вже є в школі № 31, ліцеї ім. Василя Стуса і ліцеї №52 ім. Миколи Лобачевського. Відтепер першокласники що 15 хв змінюють положення свого талі з сидячого на стояче і навпаки. Парти-конторки залишаться з дітьми до 11-го класу.

 

В Україні почали вивчати іноземний досвід боротьби з малорухливістю у школах ще з 2018 року. Запускаючи такий проєкт, вчителі спиралися на іноземні дослідження. У них стверджується, що понад 80% часу поза сном діти проводять сидячи. Це погано впливає на здоров'я.

 

"У багатьох закордонних школах у класах використовуються також парти-конторки. Схожі проєкти діють у Великій Британії, Німеччині, Японії, Австралії, а у США так навчаються вже понад 1 млн учнів. Результати такої методики лише позитивні. Крім поліпшення постави та зору, учні стають більш сконцентрованими, у них покращується пам'ять і навіть поведінка", - ідеться в повідомленні.

 

Пілотний проєкт відбувається під наглядом медиків із медичних центрів.

 

"Першачки з пілотних класів проходять медичне обстеження у вересні-жовтні. Аналогічний огляд відбудеться в кінці навчального року. Крім цього, впродовж навчання проводитимуться регулярні тестування уваги та пам'яті учнів, а також умов їхньої життєдіяльності", - додали в мерії.

 

Батьки мають мотивувати дітей до навчання. Наприклад, дитину треба навчати в ігровій формі. У процесі вигадати гру, під час якої потрібно буде виконати схожі завдання. Також варто підтримувати захоплення дитини й дати їй можливість самій обрати, чим зайнятися.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
3
Сміх
9
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)