Низка шкіл у Запорізькій області працює із порушеннями нових вимог до організації дитячого харчування

10 Червня 2021 14:36  0  863

На районіНизка шкіл у Запорізькій області працює із порушеннями нових вимог до організації дитячого харчування

У них не дотримуються санітарних правил, використовують застаріле обладнання та навіть відсутня необхідна холодильна технік.

 

За даними Держпродспоживслужби, торік у списку порушників було 29 об’єктів. Упродовж року чотири з них повністю виконали необхідні роботи й усунули виявлені зауваження, тринадцять частково розв’язують проблеми. А у дванадцятьох питання не вирішено навіть частково. Про це повідомляє “Голос України”.

 

Не розпочали приведення своїх їдалень у належний стан у семи навчальних закладах Запоріжжя, двох школах Оріхівської міської ради й по одному навчальному закладу в Токмаку, Новоолександрівській, Благовіщенській і Водянській сільських радах. Багато хто посилається на відсутність коштів у місцевих бюджетах.

 

В ОДА заявляють, що першими подбати про добробут своїх школярів повинні громади – адже саме їхні діти ходять у ці навчальні заклади й харчуються там. Тому питання поліпшення матеріально-технічної бази, капітальних ремонтів і оснащення сучасним устаткуванням харчоблоків передали на території. Керівникам громад доручили взяти під особистий контроль усунення недоліків. І дали на вирішення питань час до 1 липня.

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)