Мовний закон: шести телеканалам загрожують санкції

21 Липня 2021 09:22  0  621

КультураМовний закон: шести телеканалам загрожують санкції

Влада перевірила діяльність 28 телерадіоорганізацій, які здійснюють загальнонаціональне ефірне телевізійне мовлення


Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до Нацради з телерадіомовлення з проханням ввести санкції проти шести телеканалів за порушення закону про українську мову. Про це він повідомив у вівторок, 20 липня, на своїй сторінці у Facebook.


За словами мовного омбудсмена, його підлеглі 16-17 липня провели моніторинг діяльності 28 телерадіоорганізацій, які здійснюють загальнонаціональне ефірне телевізійне мовлення.

 

"За результатами моніторингу були виявлені порушення закону про державну мову - фільми і серіали демонструвалися російською мовою телеканалами Інтер, Україна, ICTV, Мега, НТН, К1, про що складено відповідні акти", - йдеться в повідомленні.

 

Так, найбільше порушень (шість) зафіксовано на Інтері, п'ять - на телеканалі Україна, по два - на ICTV і Мега, по одному - на НТН і К1.

 

"Зважаючи на зазначене, мною направлено лист до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з проханням застосувати до згаданих телерадіоорганізацій визначені законодавством санкції", - написав Кремінь.

 

Водночас, наголосив він, на телеканали були направлені звернення, в яких наголошено на необхідності виконати норми закону.


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
5
Сміх
2
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)