Шахраї запустили псевдоакцію від лінії магазинів «Єва». Пологівці не ведіться

5 Жовтня 2021 08:51  0  1025

АктуальноШахраї запустили псевдоакцію від лінії магазинів «Єва». Пологівці не ведіться

І знову пологівці почали масово розсилати між собою листи "щастя, але тепер з пропозицією від мережі Ева. Умо­ви прос­ті: спо­чат­ку обе­ри ме­сед­жер або вайбер, по­тім да­ють­ся 3 спро­би виг­ра­ти гро­шо­вий приз. У ра­зі його от­ри­ман­ня, по­ді­ли­ти­ся ін­форма­ці­єю про ак­цію із 20 дру­зя­ми або по­ши­ри­ти її у 5 гру­пах. Куль­мі­на­ці­єю стає — ска­ча­ти та вста­но­ви­ти плат­ний до­да­ток.  Мережа Ева опуб­лі­ку­вала зас­те­ре­жен­ня, що ме­ре­жа не про­во­дить та­ких ак­цій.

 

76

 

 

Виявилося, що це чергова шахрайська схема, яка таким чином збирає особисті дані з таких довірливих опитуваних. Тож, пологівці будьте обережними, безкоштовний сир тільки......

 

Керівництво мережі офіційно повідомляє, що EVA (ТОВ «РУШ») не проводить такого розіграшу ні на сайті eva.ua, ні в своїх роздрібних магазинах. Шахрайський онлайн-ресурс eva-bonus.top жодним чином не пов'язаний з мережею магазинів EVA.

 

- Будьте уважними та довіряйте лише тій інформації про розіграші, яка надходить із наших офіційних джерел комунікації. На жаль, шахраї шукають можливості використати відомий бренд, що користується довірою 8 мільйонів покупців щодня, тобто вашою довірою, у своїх зловмисних цілях, - закликають представники EVA/

 

Представники EVA наразі готують відповідну заяву до Нацполіції.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
5
Сміх
8
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)