Нова шахрайська схема загрожує працівникам сільськогосподарських підприємств в Запорізькій області

24 Вересня 2021 09:00  0  795

У регіоніНова шахрайська схема загрожує працівникам сільськогосподарських підприємств в Запорізькій області

Запорізька поліція попереджає працівників сільськогосподарських підприємств про нову шахрайську схему. Вже постраждали 5 людей. Загальна сума збитків агрогосподарств – близько 970 тисяч гривень.

 

За інформацією Нацполіції області, шахраї представляються співробітниками торгової організації з продажу мінеральних добрив. Після усної домовленості про поставку товару – вони зникають разом із коштами.

 

Відомо, що 15 вересня до поліції звернувся 64-річний мешканець Пологівського району та розповів, що став жертвою шахраїв. До нього, як до керівника фермерського господарства зателефонував чоловік, назвався представником організації з продажу мінеральних добрив. 64-річний чоловік довірився невідомим та домовився придбати продукції на 95 тисяч гривень. Пізніше фермерське господарство перерахувало кошти, але товар так і не отримали. Спочатку «представник» постачальника виходив на зв’язок із різноманітними обіцянками та вибаченнями, а потім вимкнув телефон і зник.

 

Наразі поліція зазначила, що від дій цих “співробітників” торгової організації постраждали 5 людей. На “гачок” шахраїв потрапили також керівники сільгосппідприємств міста Токмак, смт Більмак та смт Веселе.

 

Запорізька поліція звертається до підприємців, представників агрогосподарств, фермерів з проханням негайно звертатись до територіальних підрозділів поліції, якщо до них надходять подібні пропозиції від сумнівних торгуючих організацій.

 

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)