Депутати ухвалили мізерний районний бюджет на 2021 рік

2 Січня 2021 11:49  0  1240

На районіДепутати ухвалили мізерний районний бюджет на 2021 рік

24 грудня відбулася третя позачергова сесія Пологівської районної ради восьмого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 32 депутати.

 

Депутати повідомили про створення чотирьох депутатських фракцій: політичної партії «Порядок» у складі 4 депутатів (керівник Лариса Стасова), політичної партії «Наш край» - 4 депутати (керівник Артур Сніжко), політичної партії «Опозиційний блок» - 3 депутати (керівник Олександр Захряпа), політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» – 9 депутатів (керівник Олена Деркач).


До порядку денного сесії було включено 14 питань, які були попередньо опрацьовані постійними комісіями районної ради.

 

Депутатами були прийняті дві районні програми на наступний рік, зокрема програма соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2021 рік, внесено зміни до діючих програм, які були раніше прийняті Токмацькою районною радою.

 

Бюджет районної ради на 2021 рік становить 10 тисяч гривень

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України рішенням третьої сесії було затверджено районний бюджет на 2021 рік. Він значно відрізняється від попередніх річних фінансових ухвалень.

 

Як відомо всі повноваження, а разом з ними й джерела поповнення бюджету, тепер зосереджені у громадах. За розрахунками відділу фінансів Пологівської райради, на 2021 прогнозується всього лишень 10 000 грн доходу до районного бюджету. Порівняно з 2020 роком він зменшився на 4 039 325 грн.


Розмір вільних залишків бюджету 2020-го буде відомий тільки в січні нового року. Він ляже в основу нового бюджетного року. Тому фінансовий план депутатами буде ще переглянутий на початку 2021 року.


Поки не зрозуміло, яким чином буде виконана прийнята на останній сесії депутатами програма “Утримання виконавчого апарату Пологівської районної ради на 2021 року”. Робота апарату у кількості 15 штатних одиниць районної ради обійдеться бюджету майже в три мільйони гривень.

З чого платитимуть керівникам зарплатню теж невідомо. Посадовий оклад голови становить 15 тис грн, а заступника - 12 тис грн., плюс премії та надбавки. Про їх встановлення депутати також ухвалили попереднє рішення.

 

Також на сесії депутатами ухвалено низку рішень, пов'язаних з передачею комунального майна спільної власності Пологівського району до комунальної власності Розівської селищної ради, Пологівської міської ради, Гуляйпільської міської ради, Малинівської та Воздвижівської сільських рад.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
16
Сміх
18
Жах
38
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)