Депутати міськради голосували за рекордну кількість питань

23 Червня 2021 10:35  0  821

Події містаДепутати міськради голосували за рекордну кількість питань

У п'ятницю, 18 червня, пройшла одинадцята сесія депутатів Пологівської міськради восьмого скликання. Народні обранці розглянули та проголосували за рекордну кількість питань - 342.

 

100 тисяч на ремонт ЦНАПу

На початку сесії депутат від ПП «Опозиційний блок» Іван Чесноков на розгляд депутатів виніс пропозицію виділити кошти на ремонт Пологівського ЦНАПу (адреса: вулиця І. Чеберка, 70/ провулок В. Жуковського, 10) у розмірі 100 тисяч гривень.

 

Депутат зазначив, що у адмінбудівлі тече дах. Варто нагадати, що капітальний ремонт у Центрі Надання Адмінпослуг був проведений тільки два роки тому.


Ініціативу депутата колеги підтримали, але наголосили на тому, що потрібен час, щоб розробити кошторис робіт, внести зміни у відповідні програми та виділити кошти.


Після розроблення кошторису на проведення ремонту покрівлі будівлі питання буде винесено на розгляд депутатам вже на наступну сесію.


Кошти, які не використали на харчування у школах, перенаправили на покупку техніки

39 днів у школах громади не проводилось навчання через карантинні заходи, тому кошти на харчування не виділялися із бюджету. Зекономлені 764 тисячі гривень розподілили наступним чином: 200 тис.грн. підуть на придбання ноутбуків вчителям для дистанційної роботи, 30 тис. - холодильника в Колегіум №1, 50 тисяч - посуду для однієї з шкільних їдалень. Залишок коштів становить близько 400 тисяч, озвучив міський голова Юрій Коноваленко.

 

Інше

Багато питань порядку денного стосувались виділення земельних наділів у користування, розірвання та підписання договорів оренди земельних ділянок, відведення землі на територіях сіл громади та встановлення орендної плати на території громади.

 

Левова частка винесених на голосування питань були включені до пакетного голосування і розглянуті депутатами раніше на засіданнях постійних комісій.

 

Серед них питання про місцеві податки, внесення змін до програм «Благоустрій», «Утримання автомобільних доріг», «Охорона здоров’я», «Обдарована молодь», «Профілактика правопорушень та громадської безпеки», «Турбота» та інші.

 

Також депутати ухвалили зміни до програм, які спрямовані на підтримку комунальних закладів і підприємств громади. Затвердили Програму місцевого економічного розвитку Пологівської міської територіальної громади і Програму «Заходи, пов’язані з поліпшенням питної води» та інші. Відповідно внесли зміни і до бюджету громади на 2021 рік.


Окрім того, народні обранці розглянули питання розпорядження комунальним майном і регулювання земельних відносин.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
3
Сміх
2
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)