Сесія міськради: депутати Проти високих тарифів, та ЗА створення спортклубу + ВІДЕО Есть фото

29 Січня 2021 16:06  0  1425

Події містаСесія міськради: депутати Проти високих тарифів, та ЗА створення спортклубу + ВІДЕО

Сьогодні, 29 січня, пройшла п'ята сесія Пологівської міськради восьмого скликання. Більшість винесених питань на сесії, депутати розглянули раніше на комісіях, тому були прийняті пакетним голосуванням. Але одне...застрягло.

 

Деякі, винесені на сесії проекти рішень, викликали суперечки між депутатами. Великий відсоток сесійного “ефіру” депутати приділили питанню про створення комунального закладу “Спортивний клуб “Пологи” Пологівської міської ради.


Розміщення якого передбачено у будівлі ЦКД “Гірник”, утримуватиметься він за кошти міського бюджету.


Основним завданням Клубу є: проведення спортивних заходів, створення умов для залучення мешканців громади до занять спорту. Підпорядковуватимуться Клубу всі спортивні стадіони громади.

 

 

Відкласти питання не вдалось
Депутат Іван Чесноков запропонував відкласти голосування про створення клубу, аби народні обранці детальніше могли розібратися у функціях і структурі нового закладу. Проте, більшістю голосів, депутати все ж таки проголосували про заснування нового закладу.

 

Мали місце і дискусії між депутатами з приводу призначення голови новоутвореного Клубу. Людину на цю посаду має право призначати міський голова. Очільник озвучив та запросив на сесію одного єдиного кандидата Миколу Барабаша - головного адміністратора ЦКД ”Гірник”. За побажанням депутатів, кандидат на посаду керівника спортклубу тримав слово перед публікою та розповів про свої професійні досягнення.

 

Депутати проти підвищення тарифів
Депутатський корпус ініціював та направив письмове звернення до Президента, Кабміну та ВР, в якому виступили проти необґрунтованого підвищення вартості комунальних послуг для населення з вимогою запровадити мораторій на дію відповідних постанов Кабміну.

 

Інші питання, за які голосували депутати стосувались внесення змін до рішень міськради про бюджет на 2021 рік, закріплення депутатів за виборчими округами, затвердження регламенту роботи ЦНАП, продовження та передачу в оренду приміщень та земель.

 

Активне та емоційне обговорення “центрального” питання сьогоднішньої сесії депутатами, дивіться у відео:

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
18
Сміх
6
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)