Сервіс онлайн-перекладача мови жестів вже доступний на офіційному сайті Пологівської міської ради та у ЦНАПі

26 Травня 2021 08:27  0  1504

Події містаСервіс онлайн-перекладача мови жестів вже доступний на офіційному сайті Пологівської міської ради та у ЦНАПі

На сайті Пологівської міської ради задля комфорту комунікації громадян створено додаткову функцію - “звернення жестовою мовою”. Клікнувши на відповідний значок, що спливає на ресурсі, людина із вадами слуху може залишити свої дані, вказавши ім'я, прізвище, номер телефону та електронну адресу для з’єднання з перекладачем та спілкуватися по відео онлайн. Така функція з'явилась і діє з березня цього року, повідомляють у Пологівській міськраді. Але невідомо, скільки пологівців скористалися послугою.


У березні представники ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» почали співпрацю з керівництвом громади в рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих». Відповідно до умов програми, запустили сервіс з обслуговування людей, які мають порушення слуху. Нова послуга онлайн-перекладача мови жестів спрямована на полегшення комунікації людей, що мають вади слуху, з представниками міської ради.


Для її реалізації ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» передала відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Пологівської міської ради планшет зі спеціальним програмним забезпеченням. За допомогою цього сервісу працівники ЦНАПу встановлять відео-зв’язок з перекладачем жестової мови Центру соціального супроводу нечуючих людей, який надасть допомогу у спілкуванні з людиною, що має вади слуху.


Ці функції дають змогу забезпечити всіх, хто цього потребує, рівними можливостями щодо отримання адміністративних послуг, зауважують спеціалісти Пологівського ЦНАПу. Але наголошують, що поки бажаючих скористатися цим видом послуг серед клієнтів не знайшлось.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  sainthelg   alt 26.05.2021 09:23
Що тільки не придумають для "утилізації" коштів.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)