Міносвіти запропонувало обговорити сертифікацію вчителі

25 Листопада в 09:06  0  421

ОсвітаМіносвіти запропонувало обговорити сертифікацію вчителі

Зауваження та пропозиції до проекту МОН приймає до 9 грудня


Міністерство освіти та науки винесло на громадське обговорення проект положення про сертифікацію педагогічних працівників. Про це інформує прес-служба Міністерства освіти та науки.

 

"На виконання вимог Закону України "Про освіту" МОН розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників", що має врегулювати процедуру оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду його роботи. Сертифікація, згідно з проектом, має здійснюватися на добровільних засадах з метою підвищення престижності педагогічної праці та заохочення вчителя до особистісного і професійного зростання", - йдеться у повідомленні.

 

Проектом передбачено встановлення педагогічному працівникові, у разі успішного проходження сертифікації, доплати у розмірі 20% посадового окладу, а також зарахування сертифікату як проходження атестації.

Пропозиції до проекту МОН приймає до 9 грудня.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)