Село Пологи відзначить свій 225-річний ювілей

9 Вересня 2020 13:13  0  1233

Пригоди тижняСело Пологи відзначить свій 225-річний ювілей

Одному з сіл Пологівського району скоро виповниться 225 років.


З огляду на карантинні обмеження, гучно відзначати свято не планується, проте сюрпризи все-таки будуть.


"Дивлячись на ситуацію в країні і на Пологівщині зокрема, від концертів та урочистостей вирішили відмовитися, все-таки період адаптивного карантину, тож бо краще поберегтися.
Натомість, сільська рада вирішила причепурити село та зробити приємні сюрпризи для його жителів. Як і кожного року, прибиранням території села Пологи займаються люди, які мають статус безробітних та знаходяться на обліку у центрі зайнятості.
Раніше оплату праці їм організовували сільська рада та центр зайнятості на умовах співфінансування, але вже цього року заробітну плату у повному обсязі працюючим здійснює сільська рада.
Працівники з серпня по жовтень включно виконуватимуть необхідні роботи по благоустрою села: прибиратимуть на кладовищах, білуватимуть бордюри, прибиратимуть сміття, тощо"- повідомляє сільська голова Марина Рубан.


Для селян, що проживають на центральній вулиці села, виявилося справжньою несподіванкою побачити на опорах електромереж невеличкі державні прапорці.


"Таким чином ми і прикрасили село, показали свою патріотичну приналежність і поздоровили жителів зі святом, виходячи з обставин, які склалися"- пояснює Марина Анатоліївна.


Найголовніший сюрприз звичайно попереду - стверджує сільська голова та інтригує читачів подарунком який воліє представити сама в день визволення села 17 вересня та в день його ювілею.


Уважно слідкуйте за новинами від "Районки" та дізнайтеся більше про новини міста та району.

 

Далі буде..

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

32
Супер
2
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)