Сьогодні в Пологах розпочали роботу пункти ЗНО тестування

25 Травня 2021 14:39  0  718

Події містаСьогодні в Пологах  розпочали роботу пункти ЗНО тестування

Сьогодні, 25 травня, проходить ЗНО з англійської мови. На території Пологівської громади працюють два пункти тестування з цього предмету – КУ «Пологівський колегіум №1» ПМР та КУ «ПСРШ №2» ПМР.

 

У колегіумі підготовлені та укомплектовані аудіотехнікою 12 аудиторій для 180 учасників ЗНО, а у СРШ №2 – 13 аналогічних приміщень для 189 випускників.

 

Пункти тестування з інших предметів та кількість учасників ЗНО в них можна переглянути в інфографіці.

 

Зазначимо, що для проведення ЗНО місто Пологи є базовим населеним пунктом в окрузі для таких територіальних громад Пологівського району: Більмацької селищної, Комиш-Зорянської селищної, Пологівської міської, Розівської селищної, Воздвижівської сільської, Малинівської сільської, Воскресенської сільської, Федорівської сільської, Гуляйпільської міської, Смирновської сільської територіальної громади.

oly 

 

Для проведення ЗНО з шести предметів, які проходитимуть в чотирьох пунктах тестування на території Пологівської громади, майже 170 педагогічних працівників закладів освіти Пологівської та Воскресенької громад пройшли сертифікацію та будуть працювати в пунктах тестування. Усі вони забезпечені ДпРЦОЯО індивідуальними засобами захисту, а пункти тестування – дезінфікуючими засобами, потрібними для дотримання вимог санітарного законодавства.

 

На виконання розпорядження Пологівського міського голови Юрія Коноваленка КП «Господар» організовано підвезення учнів закладів освіти Пологівської громади до пунктів тестування. Зокрема, 25 травня на ЗНО з англійської мови понад 50 випускників підвезено до пунктів тестування та буде доставлено у зворотному напрямку.

 

Аналогічно буде здійснено підвезення усіх випускників, які цього потребують, до пунктів тестування, які розміщені на території Пологівської громади. Загалом заплановано підвезення 576 випускників закладів освіти Пологівської міської ради.

 

На всіх пунктах тестування забезпечено чергування працівників Нацполіції, ДСНС, лікарів.

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)