Сьогодні відзначають Благовіщення

7 Квітня 2021 07:37  0  445

На Вкраїні та у світіСьогодні відзначають Благовіщення

Сьогодні православні християни відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці.

 

За Євангелієм від Луки, Бог послав Архенгела Гавриїла в місто Назарет до Діви Марії. Архангел повідомив їй, що стане матір'ю Божою, а сина має назвати Ісусом. Марія відповіла, що вона раба Господня і хай буде так, як того хоче Бог.

 

Благовіщення символізує звістку про початок звільнення людей від гріхів. Символом Благовіщення є біла лілія.

 

Цього дні українці не працювали на землі, а святили у церквах проскури. Господарі випускали із хлівів худобу, щоб чула весну. Молоді ж дівчата танцювали біля церкви перший весняний хоровід - "кривий танець".

 

Нині ж свято радять проводити із гарним настроєм в колі рідних чи друзів. Не варто братися за тяжку роботу, лихословити, обманювати, позичати гроші чи давати в борг, відзначати весілля чи влаштовувати поминки.

 

У народі вірили, що якою буде погода на Благовіщення, такою буде й на Великдень. Що Благовіщення без ластівок - до холодної весни, а якщо випаде сніг - то літо буде неврожайним.

 

Благовіщення одне з 12 найбільших свят, які передують Вербній неділі у квітні і Великодню у травні 2021 року. Свято має постійну дату - 7 квітня. Відзначається рівно за 9 місяців до Різдва. У західній традиції за григоріанським календарем свято відзначали 25 березня.

 


Джерело: gazeta.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)