Що нового отримають пологівці завдяки міжнародним грантам

19 Червня в 09:27  0  866

На районіЩо нового отримають пологівці завдяки міжнародним грантам

Грантове фінансування на покращення оснащення і функціонування отримають чотири комунальні заклади громади і молодіжне угрупування села Поліг. Їх проекти стали переможними у конкурсі, оголошеному міжнародним благодійним фондом.

 

У березні благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» оголосив конкурс мікро-грантів для громад. Участь у проєкті взяли фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи із різних куточків України, у тому числі сім організацій Пологівської ОТГ.

 

Переможців визначили у травні. За результатами розгляду заявок комісія оголосила 35 переможців, серед яких чотири заклади нашої громади зі своїми проектами та молодіжна організація із села Поліг.

Пологівський інклюзивно-ресурсний центр

Проект: «Корекційно-розвиткове навчання для дітей з особливими освітніми потребами»


У рамках зазначеного проєкту буде придбано дидактичне та сенсорне обладнання для надання корекційно-розвиткових послуг європейського рівня дітям віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами. Це великий дидактичний набір Фребеля, комплект дидактичних матеріалів для учнів ДНЗ з особливими освітніми потребами, розвиваючий бізіборд по методиці Монтессорі.


Пологівська міська федерація футболу

Проект: «Жіночий футбол – запорука здоров’я»


Буде закуплено спортивне обладнання для учнів - членів жіночої спортивної команди КУ «Семенівський заклад дошкільної та загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради: 16 манішок, 4 пари воротарських перчаток, 6 пар наколінників, 16 бандажів для голіностопу, 2 сітки для футбольних воріт (комплект з 2 штук) 21 пара налокітників.

 

Пологівська залізнична лікарня

 Проект: «Створення комфортних умов для проведення профілактичних оглядів, бактеріологічних та клінічних досліджень»


Для лікарні буде придбано обладнання - крісло гінекологічне та дослідницький світловий мікроскоп


Пологівський Будинок дитячої та юнацької творчості

Проект: «Розвиток інтелектуальних здібностей жителів громади та організація дозвілля через гру у шахи»


Для вихованців закладу буде придбано шахи, шахові дошки, шахові електронні годинники та велику демонстраційну шахову дошку з фігурами.


Молодіжний рух “Молодь S” із села Поліг

Проект: “Придбання обладнання для розвитку молодіжного руху”


Молодіжна група, що налічує 25 мешканців села Поліг (діти та підлітки) на чолі з лідером групи і відповідальною особою організації Оксаною Лашко також стали переможцями у грантовому проекті. На реалізацію запланованих молоддю проектів для розвитку села їм виділені кошти на придбання апарату для виготовлення попкорну, апарату для виготовлення солодкої вати, ширма для переодягання, настінних дзеркал. Основні напрямки діяльності молоді - це проведення культурно масових, розважальних заходів, театральна діяльність, волонтерство.


Реалізація проекту відбудеться за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту». Наразі почався процес укладання договорів про надання гранту з переможцями. Максимальна сума гранту на проект становить 20400 грн.


Реалізуй свою мрію!


Право взяти участь у міжнародних грантових проектах можуть не тільки заклади громади, а й окремі групи ініціативних пологівців.


Працівники відділу енергоменеджменту Пологівської міської ради шукають активних громадян, що хочуть долучитися до розвитку міста. Зі своїми ідеями активісти можуть підходити до міськради, де спеціалісти допоможуть створити грантову заявку для реалізації цікавих проектів.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

23
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)