«Мама, сьогодні ідеальний день!» Есть фото

16 Травня в 17:53  0  1129

Знай наших«Мама, сьогодні ідеальний день!»

Саме такі слова сказав один із призерів Великоднього конкурсу дитячих виробів, що відбувся на Пологівському ОЕЗі, Артем Черкашин. Він зі своєю маленькою сестричкою Машенькою посів у ньому друге місце та отримав подарунок і солодощі. Радість хлопця була безмежною. Що вже говорити про Машеньку! Всі учасники конкурсу були задоволені.

 

Сьогодні, 16 травня, на ганку нашої редакції відбулося урочисте привітання переможців і учасників Великоднього конкурсу дитячих виробів, який проходить на ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» вже п'ятий рік поспіль з ініціативи голови наглядової ради підприємства Леоніда Новікова і за сприяння об’єднаного профспілкового комітету заводу.


Вітаючи дітей, голова об’єднаного профспілкового комітету ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Марина Довгаленко подякувала маленьким творцям за їх фантазію, талант і розуміння важливості для кожної родини такого чудового свята як Великдень.


Цього року участь у конкурсі взяла 21 дитина працівників Пологівського ОЕЗу. Їхні вироби довгий час виставлялися в їдальні підприємства. Тому казкові дитячі роботи бачили і оцінили всі працівники заводу, вони й стали журі конкурсу. А обрати було із чого, адже роботи були виконані з різноманітних матеріалів: стрічок, бісеру, природних матеріалів, макаронів, круп, лози, паперу…


І місце посіли Артем Полтавець і Максим Федорченко.


ІІ місце, як ми вже зазначили, - за Артемом та Машенькою Черкашиними.


ІІІ місце посіла Вікторія Лось.


Переможців нагородили подарунками. Інші учасники Великоднього конкурсу отримали солодощі. Діти залишилися щасливими і пообіцяли взяти участь у конкурсі наступного року.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Дмитро ДЕМИДОВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)