Свині пішли вгору, а огірки стоять на місці Есть фото

6 Травня в 14:24  0  1472

Події містаСвині пішли вгору, а огірки стоять на місці

Травневі свята — один із найгарячіших періодів на ринку. На пікніки закуповують м'ясо та овочі. Але, як виявилося, передсвятковий настрій вам можуть зіпсувати лише три цифри на ціннику на свинину – 115 грн./кг.

 

Якщо минулого тижня м’якоть свинини можна було купити за 80 грн./кг, і це була найвища ціна, то сьогодні на «Хитрому» ринку м’якоть віддають за 100-115 грн./кг. Вирізка коштує від 85 до 100 грн./кг, ребра 65-70 грн./кг, свіже сало – 20 грн./кг, сало з проріззю – 40-45 грн./кг.


Засмучені покупці ходили по ринку та картали себе, що не взяли м'ясо вчора по 90 грн./кг, бо вважали, що дорого.


- Навіть уявити не могла, що сьогодні ціна так підскочить, - говорить пологівчанка Олена, яка вийшла на суботній ринок спеціально за м’ясом на котлети до святкового столу.

 

 

А ось ціни на овочі, огірки та помідори, залишилися на тому ж рівні – 22-25 грн./кг та 55-80 грн./кг відповідно. Хоча маємо інформацію, що в деяких областях України огірки майже вдвічі впали у ціні. Пологівські продавці поки що не можуть сказати, чи буде у нас таке «щастя».

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)