Тест anti-SARS-CoV-2 IgG можна пройти в «Діасервіс»

5 Травня в 08:15  0  871

Здоров'яТест anti-SARS-CoV-2 IgG можна пройти в «Діасервіс»

☝️ Коронавірусна інфекція COVID-19 – це інфекційне захворювання, що викликається новим коронавірусом SARS-CoV-2, котрий раніше у людей не виявлявся.

▶️ Вплив цього вірусу призводить до розвитку респіраторного грипоподібного захворювання з такими симптомами як кашель, лихоманка, в більш тяжких випадках розвивається пневмонія.

☝️ Середній інкубаційний період при COVID-19 складає 6 з половиною днів, а його крайні межі — від 3 до 21 дня.

▶️ В організмі інфікованої людини специфічні антитіла (IgM, IgG) проти віруса зазвичай з’являються на 7-11 день від моменту потрапляння\контакту організму з вірусом.

▶️ У пацієнтів з COVID-19 протягом першого тижня появи симптомів специфічні антитіла (IgM, IgG) виявляються менш ніж у 40% пацієнтів.

▶️ Рівні цих антитіл швидко збільшуються і до кінця другого тижня клінічних проявів виявляються практично у всіх.

 

На 20 день від появи симптомів COVID-19 вірус специфічні IgG виявляються практично у 100% пацієнтів (крім осіб з імуносупресією).

☝️ За деякими науковими даними відмічається чітка кореляція між тяжкістю хвороби та високим рівнем специфічних IgG в крові на другому тижні клінічних проявів.

❗️☝️Таким чином, визначення специфічних антитіл класу IgG до SARS-CoV-2 є важливим маркером, як для моніторингу перебігу захворювання пацієнтів з підтвердженим COVID-19, так і може слугувати маркером для діагностики пацієнтів, які безсимптомно перенесли це захворювання.

✅ Біоматеріал для дослідження: кров
✅ Термін виконання: до 2-х робочих днів
✅ Вартість дослідження: 308 грн. + 25 грн. — вартість забору крові.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
8
Сміх
15
Жах
35
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)