Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки

31 Липня в 11:22  0  444

Події містаРятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки


Сьогодні, 31 липня співробітники Пологівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактично - роз'яснювальні бесіди щодо попередження виникнення пожеж з мешканцями м. Пологи.


Під час бесід рятувальники нагадали правила безпеки на водних об’єктах у літній період, та про небезпеку нехтування правил пожежної безпеки у лісових та паркових зонах, ознайомивши зі статистикою пожеж в екосистемах у 2020 році.

 

Окрім того, фахівці Служби порятунку акцентували увагу громадян на тому, що під час пожежонебезпечного періоду слід суворо дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах, адже у зв’язку з пожежонебезпечним періодом кількість таких пожеж стрімко зростає і при цьому страждає не лише навколишнє середовище, а й люди, що мешкають поруч з лісосмугами, відкритими територіями тощо.


На завершення розмов представники ДСНС залишили профілактичні листівки застережливого змісту із зазначенням екстреного номера “101”.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)