Імунолог назвав чинник, який збільшує ризик смерті при Covid-19 вдвічі

27 Жовтня 2021 08:29  0  1372

Здоров'яІмунолог назвав чинник, який збільшує ризик смерті при Covid-19 вдвічі

Грип при коронавірусі значно збільшує ризик ускладнень


При Covid-вакцинації не тільки можна, але й потрібно робити щеплення від грипу. Про це заявив голова Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики, лікар-імунолог Федір Лапій у ефірі телеканалу «Дом».

 

«Минулий сезон 2020-2021 років був дуже тихим щодо грипу, завдяки тим же протиепідемічним заходам. Але грип не зник. І про те, як поєднується грип із Covid-19, ми дізналися ще навесні 2020 року, коли сезон грипу закінчувався, але до нас прийшла пандемія», – нагадав він.

 

Лапій наголосив, що наявність двох вірусів в організмі ускладнює стан пацієнта. «І ризик смерті збільшується вдвічі», – акцентував він.

 

Імунологи припускають початок хвилі захворювання на грип. Тому, крім Covid-вакцинації, необхідно убезпечити себе щепленням від грипу.

 

«Ось я за кермом їжджу з паском безпеки. Я не знаю, коли мені цей пасок безпеки знадобиться. Ось так само з вакциною від грипу. Я прищепився від грипу кілька днів тому. І я готовий до сезону», – додав Лапій, який також пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
12
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)