Юні пологівські рятувальники здобули перемогу в дитячо-юнацькому таборі Есть фото

30 Вересня 2021 08:11  0  424

СпортЮні пологівські рятувальники здобули перемогу в дитячо-юнацькому таборі

З 19 по 26 вересня на базі Дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» Жовківської міської ради Львівської області проходив спеціалізований дитячо-юнацький табір «Рятувальник-2021».

 

Організаторами виступили Всеукраїнський громадський дитячий рух “Школа безпеки”, за сприяння ДСНС України, за фінансової підтримки Міністерство молоді та спорту України.

 

До Львова приїхали майже двісті дітей з 18 областей України, які відточували вміння надавати домедичну допомогу і тренуватися під наглядом справжніх рятувальників, проходячи тематичні змагальні випробування.

 

 

Діти, які є учасниками «Школи безпеки» вже пройшли відповідні курси у своїх навчальних закладах. Тепер вони вміють поводити себе в умовах пожежі та навіть хімічного або радіаційного забруднення. А також – надавати першу допомогу, витягувати з води людей, які тонуть, і навіть за допомогою спеціальних канатів за декілька секунд залазити на десятиметрову будівлю, охоплену вогнем.

 

Так, за результатами усіх проведених змагань, етапів та спортивно-рятувальних випробуваннях, у діловій грі «Я рятувальник» перші і друге загальнокомандне місце посіли учасники ВГДР «Школа безпеки» із Запорізької області – «Екстрімали» м. Пологи та «Запорізька Січ» (ЗНВК Запорізька Січ). Також, юні рятівники здобули першість у змаганнях “Пожежна естафета”.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)