Рятувальники завітали до Пологівського колегіума №1 Есть фото

30 Вересня 2021 14:24  0  515

Події містаРятувальники завітали до Пологівського колегіума №1

Для Служби порятунку навчання молодого покоління правилам безпечної життєдіяльності є одним із пріорітетних завдань. Так, 29 вересня рятувальники Пологівського районного управління провели відкритий урок на тему: «З малої іскри великий вогонь» для дітей другого класу КУ «Пологівський колегіум №1».

 

На початку уроку фахівці ДСНС розповіли дітлахам основні правила безпеки життєдіяльності, зупинились на правилах пожежної безпеки та акцентували увагу підростаючого покоління на вивченні номерів екстрених служб. В доступній формі розповіли про основні небезпеки, які можуть чекати на них у школі та під час прогулянки. Також пояснили, як не допустити виникнення пожежі вдома.


Рятувальники відповіли на запитання малечі, зокрема, чому пожежна машина така висока, чим гасять пожежу, навіщо придумали вогнегасник тощо. Для кращого засвоєння інформації дітлахи отримали тематичні пам’ятки.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)