Рятувальники провели роз’яснювальну роботу на території Пологівського району.

7 Серпня в 14:31  0  458

Події містаРятувальники провели роз’яснювальну роботу на території Пологівського району.

Рятувальниками, організовано ряд комплексних заходів, спрямованих на забезпечення протипожежного захисту цьогорічного врожаю, будь-яка необережність у місцях збирання зернових може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій та пожежі.

 

Сьогодні, 7 серпня Фахівці Пологівського районного сектору провели роз’яснювальну роботу серед робочого колективу філія «Пологівський елеватор», товариства з обмеженою відповідальністю «Сонячне насіння» наголосили на тому, що повинно бути забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки підприємства та проінструктували про те, як діяти у випадку виникнення пожежі. 


У період жнив потрібно особливо  слідкувати за дотриманням усіх правил протипожежної безпеки, а саме:


- працівники, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж;


- хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів, і залізниць мають бути обкошені та оборані смугою не менше ніж 4 метри завширшки;


- забороняється спалювання стерні та післяжнивних залишків;


-  техніка, задіяна під час збирання врожаю, має бути справною та укомплектованою сертифікованими вогнегасниками, заземлювальними металевими ланцюгами;


-  безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необхідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі тощо.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)