Рятувальники провели рейд під час жнив

15 Липня 2021 08:07  0  443

Події містаРятувальники провели рейд під час жнив

Пора жнив - особливо пожежонебезпечний період. Загрозу становлять як спекотна погода та хлібозбиральні агрегати, так і, на жаль, людська недбалість. В цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем поряд із хлібними масивами, кинутий недопалок, іскра від сільгоспмашини, випалювання стерні тощо можуть стати причиною пожежі.


Тому фахівці Пологівського РУ ГУ ДСНС України поспілкувалися з працівниками полів щодо дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії.


Зокрема, говорили про те, що з початку достигання зернових необхідно біля хлібних масивів встановити знаки про заборону паління й використання відкритого вогню. Хлібні поля мають бути оборані захисною смугою щонайменше 4 м завширшки; збиральна техніка повинна мати відрегульовані всі системи, а також справні іскрогасники та первинні засоби пожежогасіння.


Рятувальники наголосили, що усі працівники, зайняті на збиранні врожаю, зобов’язані пройти інструктаж з пожежної безпеки, роздали співрозмовникам листівки із тематичним матеріалом та звернулися до них із проханням бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами під час такої
відповідальної пори, як жнива.

 

Дотримання правил пожежної безпеки збереже хлібні поля – наше багатство, убезпечить від біди людські життя та техніку.

 

Також проведено профілактичний рейд водними об’єктами


З метою запобігання загибелі людей на воді та профілактики порушень правил безпечного поводження на водних об’єктах, 14 липня рятувальники спільно з старшим інспектором сектору ювенальної превенції Пологівського РВП ГУНП провели профілактичний рейд на водоймах.


Під час заходу фахівці ДСНС нагадали громадянам елементарні правила безпеки під час відпочинку на воді та розповіли, що потрібно та чого не можна робити аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення й не спричинив біди.


Наприкінці бесіди відпочиваючим було вручено інформаційні листівки та пам'ятки.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
4
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)